Меню сайту КОРЗИНА (0)   Швидке замовлення продукції (Viber, Telegram, WhatsApp): +38 050 453-73-98
Вигідно! Приймаємо і видаємо дисконтно-накопичувальні картки Vivasan
Безкоштовна відправка замовлень від 2500 грн. Терміни доставки - 1-2 дні
ПОВНА ВЕРСІЯ  |  МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
 
 
FACEBOOK
 
YOUTUBE
 
GOOGLE PLAY

 Розділи сайту

Головна сторінка

Пошук по сайту

Прайс-лист

Каталог товарів

Знижки, акції

Довідник

Поради лікаря

Про компанію Вівасан

Сертифікати продукції

Як зробити замовлення?

Доставка та оплата

Бізнес з Вівасан

Подарунки сайту

Курси ароматерапії

Наші контакти

Дисконтна картка Вівасан на пільгових умовах!  Безкоштовна доставка по Україні!

 Каталог Вівасан

Новинки Вівасан

Весь каталог Vivasan

Прайс-лист Vivasan

Ароматерапія

Для дітей

Для чоловіків

Догляд за волоссям

Догляд за ногами

Догляд за обличчям

Догляд за тілом

Екстракт кісточок грейпфрута

Ефірні олії

Композиції ефірних олій

Лікувальні креми

Майбутнім мамам

Мінерально-вітамінні комплекси

Мультивітамінні та енергетичні напої

Натуральні антибіотики

Особиста гігієна

Фарба для волосся

Вівасан на кухні

Подарункові сертифікати Вівасан

Архів товарів Вівасан

 Довідник

Статті по ароматерапії, красі та здоров'ю

Детальний опис ефірних олій

Довідник по застосуванню ефірних олій

Основні властивості ефірних олій

Показання до застосування ефірних олій

Косметичне застосування ефірних олій

Психоемоційна корекція ефірними оліями

Сумісність ефірних олій

Зведені таблиці ефірних олій

Склад вітамінів і мінералів в продуктах Vivasan

Поради лікаря з лікування і профілактики захворювань

Відео уроки

Матеріали для завантаження

Кулінарні рецепти

 Спілкування

Група Вівасан в Facebook

Канал Вівасан на Youtube

Додаток Вівасан на Google Play

Форум Вівасан

Вебінари

Розсилка новин

Відгуки про товари Вівасан

 Лікування з Вівасан

Поради з лікування і профілактики захворювань

Довідник по застосуванню ефірних олій

Антипаразитарна програма

Очищення організму

Програма схуднення

Рекомендації при вагітності

Зміцнення волосся

Догляд за проблемною шкірою

 Випадкова схема лікування з Вівасан

Випадіння волосся
Ефективне лікування натуральними продуктами

Детальна схема лікування

 Скарбничка порад Вівасан

З метою зниження почуття голоду та для насичення малим об'ємом їжі варто використовувати у вигляді прянощів ваніль, материнку, корицю, розмарин, фенхель. Можна створити приємну по запаху композицію з ефірних олій герані, лимона, м'яти перцевої, розмарину, фенхелю (на вибір). Таку композицію можна застосовувати як "парфум" в медальйоні, в ароматичній лампі, для масажу рук, стоп або загального масажу.

 Нове на сайті

Великий довідник із застосування ефірних олій. 500 реце ...

Аритмія серця, лікування

Очищення організму

Ендометріоз, лікування

Артроз (остеоартроз), лікування

Вагітність, рекомендації

Програма схуднення, надмірна вага, лікування

Інтернет-магазин Vivasan Україна
© 2010-2024

При використанні матеріалів сайту обов'язкове посилання на
www.vivasan-ukraine.com.ua


 

Ми працюємо!

Компанія Вівасан (Vivasan), ШвейцаріяВ нашому інтернет-магазині товарів Вівасан, www.vivasan-ukraine.com.ua Ви можете вибрати і купити продукцію компанії Вівасан (Vivasan): натуральні ефірні олії, лікувальні креми, доглядову косметику, мінерально-вітамінні комплекси, засоби по догляду за волоссям, інші товари для краси та здоров'я зі Швейцарії.

Дивіться повний каталог товарів Вівасан, прайс-лист товарів Вівасан з докладним описом продукції та відгуками покупців.

Доставка продукції Вівасан від 2500 грн. здійснюється безкоштовно. Терміни доставки замовлення - 1-2 дні.

Пропонуємо офіційні дисконтно-накопичувальні картки Вівасан, а також різні акції, знижки та приємні бонуси.

Будемо раді допомогти у виборі та відповісти на Ваші питання!

Безкоштовні консультації з вибору і застосуванню товарів для краси та здоров'я: +38 050 453-73-98 (Viber, Teleram, WhatsApp).
Всі контакти інтернет-магазину Вівасан

З повагою, Наталя Кузнецова,
керівник офіційного складу Вівасан в Україні,
адміністратор сайту vivasan-ukraine.com.ua.

 Каталог Vivasan: Весь каталог продукції Вівасан, Новинки Вівасан, Ароматерапія, Догляд за волоссям, Догляд за обличчям, Догляд за тілом, Екстракт кісточок грейпфрута, Ефірні олії, Композиції ефірних олій, Лікувальні креми, Мінерально-вітамінні комплекси, Мультивітамінні та енергетичні напої, Натуральні антибіотики, Особиста гігієна, Фарба для волосся, Подарункові сертифікати

Магазин vivasan-ukraine.com.ua » Статьи » Эфирные масла в пчеловодстве

Эфирные масла в пчеловодстве

Страница на русском языке | Сторінка українською мовою

Сегодня все больше возрастает интерес к эфирным маслам, применяемым в лечебных и профилактических целях.

Использование эфирных масел обусловлено наличием в них биологически активных компонентов, которые обладают антимикробным, антифунгальным, цитотоксическим, противовоспалительным, рострегулирующим свойствами. Но до настоящего времени недостаточное внимание уделялось использованию эфирных масел в пчеловодстве.

Эфирные масла в пчеловодстве

Эфирные масла хвойных пород являются природными факторами, обуславливающими целебное свойство воздуха и регулирующими физико-химические свойства воздушной среды. Они очищают воздух, окисляя, осаждая или нейтрализуя загрязнения. Следует отметить, что приятный аромат и свежесть, создаваемые эфирными маслами хвойных деревьев положительно влияют на состояние пчелиных семей в целом; целебные вещества, выделяемые парами пихтового масла оказывают защищают от многих заболеваний пчел и оказывают лечебный эффект.

Целью наших исследований являлось изучение влияния эфирного пихтового масла на рост и развитие пчелиных семей и яйценоскость маток. Исследования проводились на частной пасеке в Краснодарском крае. Пчелопакеты с плодными матками серой горной кавказской породы завозились из племенного пчелоразведенческого хозяйства "Краснополянское". Были выделены по принципу аналогов опытная и контрольная группы пчел в составе 10 пчелосемей.

Семьи обрабатывались пихтовым маслом следующим образом: марлевый тампон смачивали пихтовым маслом из расчета 1 мл на улочку пчел и помещали на верхние бруски центральных рамок. Верхний леток плотно закрывали специальной пробкой. Обработки проводили 4 раза с интервалом в 5 дней в апреле.

Рост пчелиных семей учитывали при помощи рамки-сетки (5х5 см). Для этого печатный расплод в семье обмеряли 3 раза через каждые 12 дней. Учитывая количество печатного расплода за определенный отрезок времени, мы имели возможность подсчитать число вскормленных в семье личинок и народившихся пчел. Для выявления среднесуточной яйценоскости матки с помощью рамки-сетки учитывали количество всех яиц, имеющихся в гнезде на определенную дату и делили на 3. Массу личинок определяли следующим образом: из ячеек извлекали гусиным пером с заостренным концом и взвешивали по 10 штук за один прием на аналитических весах.

Медовая продуктивность определялась по валовому выходу меда от каждой семьи пчел за сезон. Восковая продуктивность определялась по количеству сотов, отстроенных семьей пчел на искусственной вощине в течение сезона.

Статистическая обработка данных о развитии пчелиных семей и продуктивности выполнялись по общепринятым методикам.

За время наблюдений было установлено, что пары пихтового масла оказывают стимулирующее воздействие на развитие пчелиных семей, а именно: усиливают пищевую возбудимость личинок, они поедают больше молочка. Так, трехдневные личинки в подопытных семьях съедали в среднем на 1,5 мг больше, чем в контроле. В личиночный период развития пчелы опытной группы росли интенсивнее, увеличивая свою первоначальную массу в 1000 и более раз.

Отмечено положительное воздействие паров пихтового масла на яйценоскость маток. Яйцекладка маток перед главным взятком в опытных семьях была в среднем на 20% больше, чем в контрольных группах, и составляла в среднем 1300±72 яиц в сутки, в опытных 1550±85 яиц в сутки. Поскольку возрастает яйценоскость маток, быстрее наращиваются семьи, увеличивается интенсивность лета пчел, повышается продуктивность семей. Пчелы в опытных группах дали достоверно больше меда, чем пчелы в контрольных группах: 55,2±1,85 кг против 46,3±1,28 кг. Отстроили сотов: семьи контрольных групп в среднем по 4 сота на семью, в опытных группах по 6 сотов на семью.

Таким образом, эфирное пихтовое масло является экологически безвредным, доступным средством, которое создает оптимальный микроклимат в улье и является стимулятором общего развития пчелосемей.

Автор: Маркова Е.В.

< Назад   ^ Вгору

Розділ сайту: Статьи


Переглянуті товари та рекомендації:


Дивіться інші статті:


Відгуки, коментарі, корисна інформація

Залиште свій коментар, відгук:

Ваше им'я:

Ваш E-Mail (не обов'язково):

Ваш коментар, відгук:


 Вам може сподобатися:

Шампунь проти випадіння волосся Мігліорин Vivasan, ШвейцаріяШампунь, спеціально створений для боротьби з випадінням волосся, на основі м'яких pH-збалансованих очищувальних компонентів з колагеном, пантенолом, екстрактом золотого проса, шовковими протеїнами, кератином, вітамінами В5 і Н, а також натуральними екстрактами трав (ромашки, деревію, квіток липи, пасифлори, безсмертника, звіробою) і мінералами (цинком, залізом, магнієм і міддю). Його pH 5,5 формула ретельно і ніжно очищує тендітне волосся, не пошкоджуючи стрижень волосини і його клітини, що відповідають за ріст. Оптимальне поєднання протеїнів, мінералів і натуральних екстрактів трав сприяє глибокому проникненню в волосяне волокно, підсилює капілярний кровообіг у його корені. Завдяки наявності в складі екстракту золотого проса волосся стане помітно здоровішим і набуде блиск. Підходить для всіх типів волосся. Для досягнення найкращих результатів застосовувати в поєднанні з ампулами і капсулами Мігліорин.

 Радимо почитати:

Приємні процедури для гарних ніжокЗовсім скоро можна буде хизуватися у відкритому взутті. Хочеш підкорювати красою своїх ніжок? Значить, тобі вже зараз треба добре попрацювати - прибрати мозолі та натоптиші. Пропонуємо кілька приємних б'юті-процедур, щоб твої ніжки стали найкрасивішими.

 Ваше здоров'я та душевний спокій:

Дихання проти стресу. Безкоштовні заняття для українців

Дихання проти стресу.
Безкоштовні заняття
для українців ♥
Каталог Вівасан

Каталог Вівасан: Весь каталог продукции Вівасан, Прайс-лист Вівасан, Новинки Вівасан, Ароматерапія, Догляд за волоссям, Догляд за ногами, Догляд за обличчям, Догляд за тілом, Екстракт кісточок грейпфрута, Ефірні олії, Композиції ефірних олій, Лікувальні креми, Мінерально-вітамінні комплекси, Мультивітамінні та енергетичні напої, Натуральні антибіотики, Особиста гігієна, Фарба для волосся, Подарункові сертифікати Вівасан

Лікування з Вівасан

Лікування з Вівасан: Поради по лікуванню і профілактиці захворювань (алфавітний список), Антипаразитарна програма, Продукція для зміцнення волосся, Продукція для очищення організму, Продукція для проблемної шкіри, Програма для схуднення, Рекомендації при вагітності, Довідник з застосування ефірних олій

Спілкування

Спілкування: Группа Вівасан в Facebook, Канал Вівасан на Youtube, Відгуки споживачів про товари Вівасан, Зворотній зв'язок

Прайс-лист Вівасан  |  Дисконтно-накопичувальна картка  |  Акції та спеціальні пропозиції  |  Запрошуємо на роботу  |  Онлайн курси ароматерапії

Відгуки про товари  |  Підписка на новини  |  Група Вівасан в Facebook  |  Канал Вівасан на Youtube  |  Додаток Вівасан на Google Play

Швидке замовлення продукції Vivasan з безкоштовною доставкою по Україні (Viber, Telegram, WhatsApp): +38 050 453-73-98